Anasayfa / İddaa Bilgisayar Tahminleri
Tahminler1X2ÜstAltTahmin
12.12 18:30Ajax - Twente%44%27%29%33%672.5 Alt
12.12 18:30Langreo - Silva%41%25%34%33%672.5 Alt
12.12 19:00Queens Park Rangers U18 - Charlton Athletic U18%41%5%54%88%122.5 Üst
12.12 19:00Tottenham Hotspur U18 - Preston North End U18%25%16%59%75%252.5 Üst
12.12 19:00Kortrijk - Gent%27%33%40%50%502.5 Alt
12.12 19:00Atlético El Vigía - Estudiantes de Caracas%50%16%34%41%592.5 Alt
12.12 19:00Milton Keynes Dons U18 - Cardiff City U18%53%23%24%92%82.5 Üst
12.12 19:00Hamilton Academical U20 - Celtic U20%29%17%54%58%422.5 Üst
12.12 19:00Go Ahead Eagles - PSV II%46%15%39%69%312.5 Üst
12.12 19:00Middlesbrough U18 - Bolton Wanderers U18%20%26%54%86%142.5 Üst
12.12 19:00Sheffield United U18 - Burton Albion U18%50%0%50%66%342.5 Üst
12.12 19:00Cheltenham Town U18 - Bury U18%25%8%67%100%02.5 Üst
12.12 19:00Cardiff City U23 - Crystal Palace U23%46%7%47%69%312.5 Üst
12.12 19:00Norwich City U18 - Barnsley U18%50%33%17%66%342.5 Üst
12.12 19:15Mgarr United - Kirkop United%77%11%12%72%281
12.12 19:15Swieqi United - Fgura United%50%16%34%75%252.5 Üst
12.12 19:15Mosta - Tarxien Rainbows%35%41%24%47%532.5 Alt
12.12 19:30Hamburger SV - Eintracht Frankfurt%27%33%40%50%502.5 Alt
12.12 19:30Freiburg - Borussia M'gladbach%50%16%34%55%452.5 Üst
12.12 19:30Arka Gdynia - Górnik Zabrze%50%18%32%56%442.5 Üst
12.12 19:30Horsham - Corinthian-Casuals%38%33%29%44%562.5 Alt
12.12 19:30Nieciecza - Śląsk Wrocław%35%42%23%71%292.5 Üst
12.12 19:30Mainz 05 - Borussia Dortmund%38%22%40%66%342.5 Üst
12.12 19:45Barwell - Kirby Muxloe %41%33%26%8%922.5 Alt
12.12 19:45Hyde - West Didsbury & Chorlton%58%8%34%66%342.5 Üst
12.12 19:45Taunton Town - Cinderford Town%44%44%12%55%452.5 Üst
12.12 19:45Waltham Abbey - Hertford Town%41%25%34%83%172.5 Üst
12.12 19:45Burnley - Stoke City%50%33%17%22%782.5 Alt
12.12 19:45Shepshed Dynamo - Loughborough University %50%16%34%83%172.5 Üst
12.12 19:45PEC Zwolle - AZ%33%16%51%44%562.5 Alt
12.12 19:45Heart of Midlothian - Dundee%50%27%23%33%672.5 Alt
12.12 19:45Ashford Town (Middlesex) - Aylesbury United%42%28%30%64%362.5 Üst
12.12 19:45Egham Town - Hayes & Yeading United%33%33%34%83%172.5 Üst
12.12 19:45Torquay United - Gateshead%26%26%48%46%542.5 Alt
12.12 19:45Thame United - Hartley Wintney%58%16%26%50%501
12.12 19:45Folkestone Invicta - Worthing%72%0%28%72%282.5 Üst
12.12 19:45 - Margate%0%33%67%50%502
12.12 19:45Ross County - Kilmarnock%33%16%51%55%452.5 Üst
12.12 19:45South Park - Herne Bay%40%0%60%80%202.5 Üst
12.12 19:45Basingstoke Town - Stratford Town%61%15%24%76%242.5 Üst

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir