Anasayfa / Süper Lig İY/MS İstatistikleri
SıraTakımO.Maç1/11/X1/2X/1X/XX/22/12/X2/2
1İstanbul Başakşehir22600431116
2Galatasaray221101411112
3Fenerbahçe22500362024
4Beşiktaş22710353021
5Kayserispor22310461016
6Sivasspor22801442003
7Trabzonspor22201591103
8Göztepe22620331016
9Kasımpaşa22521622112
10Yeni Malatyaspor22500451025
11Bursaspor22621541003
12Akhisar Belediyespor22300840124
13Gençlerbirliği22800154220
14Antalyaspor22800431132
15Konyaspor22600531133
16Alanyaspor22511511116
17Osmanlıspor22910520014
18Karabükspor22700525012

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir